czyli nasze podróże duże i małe
Na początku czerwca postanowiliśmy skorzystać z możliwości zamieszkania na drzewie.
No to trzeba było ruszyć w drogę, bo domek na drzewie znajdował się w... Mielnie. 😉
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz