Tegoroczna zima, jak dotąd, nie jest zbyt uciążliwa. Spowodowało to, że motocykl, po miesiącu stania w miejscu garażowania, został ponownie wyprowadzony na wybieg.
Wygląda na to, że jeszcze dobry tydzień posłuży jako codzienny środek lokomocji.
Na razie uaktualniłem mu przegląd, na wypadek gdyby wielkie śniegi uniemożliwiły mi zrobienie tego pod koniec stycznia :-)