środa, 17 czerwca 2015

powtórka z rozrywki

2015-05-03
w majowy weekend z jakiegoś powodu nie mogliśmy wyskoczyć gdzieś dalej, ani na dłużej, więc standardowo szybki wyskok nad morze
tym razem już w dwa motocykle











w międzyczasie zdarzyła się znowu padaka
na moje szczęście temat zdążyłem opanować przy naszym pierwszym GS-ie i w miarę sprawnie wymieniłem w domu same uszczelniacze pompy wody.
Przy okazji okazało się że wśród znajomych trwa czarna seria z uszczelniaczami ponieważ większość co w tym samym czasie je wymieniała ma obecnie problemy z tym że puszczają. Olałem więć autoryzowany serwis który zmuszał mnie do zakupu całego zestawu naprawczego za grubą mamonę i kupiłem w specjalistycznym sklepie to co potrzebowałem za przysłowiowe grosze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz