czwartek, 18 czerwca 2015

dlaczego Brzydgosz?

16/05/2015

A: - to gdzie dziś jedziemy?
M: -jeszcze nie wiem
A: -a wiesz, kupiłam mojej chrześniaczce prezent
M: -no to już wiem gdzie jedziemy :-)

ale najpierw był montaż tego
Dołączona grafika
bardzo sprytne ustrojstwo z firmy RamMount
 

potem dzielna Ania zmierzyła się z kałużą
Dołączona grafika
Dołączona grafika
o! jaka dumna :)
Dołączona grafika

stwierdziliśmy, że zrobimy zdjęcie jak powinien wyglądać bajerancki dach :D
Dołączona grafika

aż wylądowaliśmy w Bydgoszczy
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika 

dlaczego mówią o tym mieście Brzydgoszcz to nie rozumiemy, bo to bardzo ładne miasto

mieliśmy też przyjemność z miejscową strażą miejską która okazała się nad wyraz ludzka i nie wlepiła nam mandatu, a ograniczyła się do udzielenia upomnienia :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz