A: - to gdzie dziś jedziemy?
M: -jeszcze nie wiem
A: -a wiesz, kupiłam mojej chrześniaczce prezent
M: -no to już wiem gdzie jedziemy
ale najpierw był montaż tego

bardzo sprytne ustrojstwo z firmy RamMount
potem dzielna Ania zmierzyła się z kałużą


o! jaka dumna

stwierdziliśmy, że zrobimy zdjęcie jak powinien wyglądać bajerancki dach

aż wylądowaliśmy w Bydgoszczy




dlaczego mówią o tym mieście Brzydgoszcz to nie rozumiemy, bo to bardzo ładne miasto
mieliśmy też przyjemność z miejscową strażą miejską która okazała się nad wyraz ludzka i nie wlepiła nam mandatu, a ograniczyła się do udzielenia upomnienia :-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz